Ovisnutá koža po schudnutí

Anonymné
mimi171
Košice · Vytvorené: 6. 11. 2016 · Posledná odpoveď 8. 11. 2018

Dobrý deň, chcem sa opýtať aké možnosti existujú na ochabnutú kožu po schudnutí. Mám vyťahanú kožu na bruchu, stehnách a rukách. Nejde o veľké kožné previsy, ale na bruchu trochu previs je a stehná aj ruky vidieť kožu, ktorá je jednoducho povolená (na stehnách badám aj jemnú "harmoniku"). Cvičím už rok, ale na kožu to nijako nepôsobí. Viete mi navrhnúť nejaké procedúry? Ďakujem

4 komentáre

Reklama
  • GÉVÉ Klinika

    · 8. 11. 2018

    Dobrý deň,
    ďakujeme pekne za otázku a Váš záujem.
    Určite Vám budeme vedieť pomôcť, také zákroky robíme bežne.
    Doporučujem sa objednať na konzultáciu k nám na kliniku, kontakty nájdete v našom profile.
    S pozdravom a úctou,
    MUDr. Miroslav Glück
    plastický chirurg, riaditeľ kliniky GéVé Košice

  • Anonymné
    simona376274
    12. 11. 2016
    Najlepší komentár

    3 tyzdne som musela nosit elasticky stahujuci pas na bruchu 24 hodin. Prve 3 dni brucho bolelo ale pan doktor mi predpisal Flector proti bolesti tak ze sa to dalo v pohode vydrzat :-)

  • Anonymné
    mimi171
    11. 11. 2016

    Ďakujem pekne za odpoveď. Môžem sa opýtať na rekonvalescenciu po zákroku? Ďakujem :)

  • Anonymné
    simona376274
    7. 11. 2016

    Ahoj, ja som mala tiež ten istý problém, v auguste tohto roku som bola na smartlipo brucho+ miniabdominoplastiku u pana doktora Očenáša v essur clinic BB a som velmi spokojna s vysledkom. Brucho je pekne, ploche, koza napnuta.
    Do buducna planujem este ruky a chcem si dat spravit prsia, lebo tie tiez po schudnuti nevyzeraju najlepsie.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama