Vytvoriť tému

Téma: Omladzujúce zákroky

Roky ubiehajú, ale Vaša pleť to nemusí prezrádzať. Na fóre nájdete tie najlepšie tipy na omladzujúce zákroky.

Líščie oči bez make-upu

MaciEstheticon
Odporúčaný člen
· Vytvorené: 25. 11. 2021

V súčasnosti je veľmi bežné vidieť mnoho celebrít so slávnymi líščími očami, vďaka tomuto trendu vyzerajú oči trochu dlhšie a vytiahnutejšie. Tento jemný nádych dodáva tvári hlbší pohľad a dodáva jej mladosť, takže vyzerá sviežo a mlado.

Tento efekt môžeme dosiahnuť pomocou make-upu, ale čo ak môžete mať líščie oči bez toho, aby ste strávili hodiny pred zrkadlom a snažili sa kopírovať vzhľad Belly Hadid?

Riešením je lifting obočia, endoskopická technika, ktorá vyťahuje pokožku a odstraňuje všetky ovisnuté miesta (dokonca aj niektoré vrásky) a zároveň dvíha obočie. Výsledok? Prebudený vzhľad, plný energie a mladosti, a ak chcete, maličký dotyk dodá vášmu vzhľadu ten foxy štýl, ktorý sa vám natrvalo páči.

Ceny sa môžu pohybovať od 450 € do 1450 € v závislosti od lekára a potrieb pacienta.

Kto má rád líščie oči? Robíte to s líčením? Kto sú vaše obľúbené celebrity s týmto vzhľadom? zanechajte ich v komentároch nižšie

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

0 komentárov

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!