Aplikácia kys. hyalurónovej-po týždni mám stále veľkú ryhu

Anonymné
Zuzina1049982
Bratislava · Vytvorené: 30. 9. 2021

Dobry den prajem, prosim odbornikov na tejto stranke o pomoc a erudovanu radu. Pred tyzdnom som absolvovala odstranenie vrasok do oblasti nosolabialnych vrasok, ktoru som uz v minulosti podstupila a nikdy som s tymto zakrokom nemala ziadne problemy. Tentokrat som uprednostnila nizku cenu, nakolko lekarka, ktoru som si nasla ponukala tento zakrok vyrazne lacnejsie ako ine centrum, ktore som v minulosti navstivila. Bola mi aplikovana latka Juvederm (konkretny druh neviem urcit), avsak problem je, ze mi ho vykonala nie kanylou, ale povrchovo. Opakovane mi vpichovala kyselinu napriek tomu, ze oblast krvacala a zrejme isla do hlbsich vestiev pokozky. Odchadzala som nespokojna. Za zakrok ani nemam nejake potvrdenie, cize ako dokaz bude sluzit iba nasa vzajomna komunikacia. Po tyzdni mam stale velku ryhu, ktora je uz mozno jazvou po tomto zakroku. Chcem velmi pekne poprosit o radu, co mozem robit, ci je potencial na zahojenie a co mohlo byt pricinou. V minulsti som odchadzala z takehoto zakroku s minimalnym opuchom, bez akychkolvek problemov, avsak toto bolo u inej lekarky, kde ma zlakala nizka cena:-(

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama