Vytvori┼ą t├ęmu

Vitaj v skupine VIP! ­čĹĹ

Barbora_Estheticon
Odpor├║─Źan├Ż ─Źlen
┬Ě Vytvoren├ę: 2. 12. 2021

Ahoj, Kr├ísky! ­čĹĹ

M├ím pre v├ís dobr├ę spr├ívy - od dne┼ín├ęho d┼ła m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą status VIP! ­čĺŚ ─îo to znamen├í? Odteraz sa m├┤┼żete sta┼ą jedn├Żm z odpor├║─Źan├Żch u┼ż├şvate─żov str├ínky Estheticon.

Ak ste na┼íli ved─ża svojho nickname na profile zlat├║ korunku ­čĹĹ, znamen├í to, ┼że ste sa stali ─Źlenom tohto exkluz├şvneho klubu. Okrem korunky v├ím d├íme aj ─Ćal┼íie v├Żhody:

­čö╣ Odteraz m├┤┼żete priamo kontaktova┼ą moder├ítorov komunity a nahl├ísi┼ą nevhodn├ę spr├ívanie u┼ż├şvate─żov, ktor├ş poru┼íuj├║ pravidl├í komunity. ­čĹł

­čö╣ M├┤┼żete zverej┼łova┼ą t├ęmy, ktor├ę v├ís zauj├şmaj├║, a ktor├ę bud├║ na f├│re aj zv├Żraznen├ę.

­čö╣ Dostanete upozornenia na nov├ę vl├íkna, ktor├ę by v├ís mohli zauj├şma┼ą. Bu─Ćte prv├Ż, kto bude ma┼ą pr├şstup k t├ęmam, ktor├ę v├ís zauj├şmaj├║ na str├ínke Estheticon!

­čö╣ Budete ma┼ą ┼íancu odpoveda┼ą na ot├ízky in├Żm u┼ż├şvate─żom oh─żadom z├íkrokov, na ktor├ę sa pripravujete alebo ste ich u┼ż podst├║pili. M├┤┼żete im poradi┼ą a sprev├ídza┼ą ich cel├Żm procesom, ktor├Ż u┼ż dobre pozn├íte!

­čîč ─îo m├┤┼żete urobi┼ą preto, aby ste zostali VIP u┼ż├şvate─żom? Prispievajte na─Ćalej na f├│ra a pom├íhajte nov├Żm u┼ż├şvate─żom. Va┼íe rady maj├║ cenu zlata! ­čîč

─îo by ste mali ako VIP ─Źlenovia urobi┼ą ako prv├ę?

Ôťů Pridajte si svoju profilov├║ fotografiu

Ôťů Pode─żte sa o svoje z├í┼żitky! Ak├Ż z├íkrok ste absolvovali a na ak├Ż sa chyst├íte?

Ôťů A ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie- predstavte sa v koment├íri.

Chceme v├ís pozna┼ą! ­čží

Skuto─Źne chcete odstr├íni┼ą tento obr├ízok?

0 komentárov

Skuto─Źne chcete odstr├íni┼ą tento obr├ízok?

Inform├ície zverej┼łovan├ę na port├íli Estheticon.sk, nem├┤┼żu v ┼żiadnom pr├şpade nahradi┼ą konzult├íciu pacienta s lek├írom. Estheticon.sk nie je zodpovedn├Ż za produkty alebo slu┼żby pon├║kan├ę odborn├şkmi.

Radi V├ís vypo─Źujeme
Zapojte sa do diskusn├ęho f├│ra Estheticon. Ch├Żbate n├ím tu!