Je hmotnosť implantátu dôležitá?

Anonymné
MaciEstheticon
Popredný člen
· Vytvorené: 17. 11. 2021

Keď sa rozhodnete podstúpiť operáciu prsníkov, v hlave sa vám vynorí milión ďalších otázok, medzi nimi: Je hmotnosť implantátu dôležitá? Ak je príliš ťažký, spôsobí, že mi v budúcnosti poklesnú prsia? Zvládne moja pokožka určitú hmotnosť? Bude ma bolieť chrbát? Ktorý implantát je pre mňa vhodný, pokiaľ ide o hmotnosť? V reakcií na poslednú otázku, v súčasnosti existuje na trhu niekoľko značiek(okrem iných Sebbin, Motiva, Polytech, Eurosilicione), pričom všetky majú odlišný prístup. Niektoré sa viac orientujú na hmotnosť, iné zohľadňujú prirodzený vzhľad a pocit, ďalšie zameriavajú svoje úsilie na výplň. Napríklad implantáty B-lite od spoločnosti Polytech sú zamerané na hmotnosť a výplň, keďže sú vyplnené vzduchovými mikrosférami, ich hmotnosť je takmer o 30 % nižšia ako u ostatných implantátov a sú veľmi odolné voči vysokým tlakom. Ak je teda vašou najdôležitejšou požiadavkou hmotnosť, tento implantát je pre vás ako stvorený. Kto hľadá implantáty? Aká je vaša "nevyhnutnosť" pri prieskume implantátov? Ste už operovaný? Ktorý implantát ste si vybrali?

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama