Staré jazvy po popálenine a plastike

Anonymné
slavka
Košice · Vytvorené: 4. 6. 2012 · Posledná odpoveď 16. 7. 2013

dobry den,moja dcera ako 5roč,utrpela uraz vyliala na seba polievku vriacu u babky,popaleniny 2-3stupnarobili jej plastiku na ruke a aj na drieku,teraz ma už 17r cela ruka je zjazvena a aj noha odkial jej brali kožu ,chceli jej davať aj na tvar nesuhlasila som ani neviem ako som upytala nech to nerobia,,pri prepuštani s nemocnice mi lekar povedal že na tvari jej ostane škareda jazva vdaka mne,,dnes na tvari vobec nič nema zato tam odkial jej brali štepy je to otrasne a ani ta plastika nie je dobra,im sa však pačila,chcem sa opytať je možna naprava bez toho aby jej brali kožu so zdraveho teraz?poviem vam uprimne od tej plasiky sa nemožem zbaviť pocitu že keby jej ju nerobili tak ma to ako na tvari bez velkych jaziev,,da sa to brusiť alebo ešte nejako skorigovať ,,len viac nie košice už by som taku hluposť neurobila nikdy,,,dieťa šlo s nemocnice v zufalom stave hnisalojej to koža jej visela ,rok som ju davala dokopy,alebo nejaku masť na stare jazvy okrem kontratubex,to sme vybrali asi 50 a vysledok nulovy

40 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    slavka
    16. 7. 2013

    dobry den ,budte rad že namte jazvy v odbere štepov moja dcera ich ma a hnusne tymto jej skaličli nie iba ruku na ktoru dali plastiku ale cele telo ,bohužial my trpime roky ,peniaze nemame tak ani nehladam pomoc lebo dnes zderu človeka z kože ,,ak mate peniaze skuste inu kliniku ja by sa ke saci vyhla nadaleko aj keby som umrtiet mala tak tam nie

  • Anonymné
    Bub
    16. 7. 2013

    dobry podvecer citam vase prispevky a moj usudok je rovnaky ako vas ze Kosice je najväcsi podvod.V 97 som mal 6 rokov a som bol popaleny ohnom no zaroven som siel do Šace na plasticku chirurgiu mam popalenu lavu stranu tvare a hrud v pomere ;( 15x20 cm no po laserovom vibruse a po plastike sa nic nezmenilo hoci mi brali kozu z lavej nohy a ruky jazvy mi nezostali aspon to ma potesilo ale vsetko ostalo tak ako bolo.Mam 22 a uz ma nebavi vidiet LUDI ako sa namna zazeraju.Pekne vas prosim neviete mi poradit neaku plsticku chirurgiu ktora stoji aj peniaze len nech viem ze to bude stat zato.Dakujem

  • Anonymné
    Jana202883
    28. 6. 2013

    Dobrý večer pán doktor, prosím Vás máte už osobnú skúsenosť s Recellom. Zháňam niekoho kto absolvoval tento zákrok. Hlavne by ma zaujímalo akú percentuálnu úspešnosť má táto metóda na 24 ročnú jazvu po popálenine na členku. Ak by ste potrebovali "testovacieho králika" som k dispozícii :)

    A teraz vážne - len pred pár dňami som sa dozvedela o tejto metóde a snažím sa o nej dozvedieť čo najviac. Ako som písala mám 24 ročnú jazvu na vonkajšom pravom členku cca 12x15 cm a 13x7 materske miesto na spodnej časti pravého stehna. Od kedy sa mi stal úraz verím tomu, že raz príde niečo podobné a moja jazva nebude tak viditeľná aká v súčasnosti je - som po 2 zbrusovaniach a 2-3 aplikáciách laserom.
    Možno som nemusela mať také následky keby ma hneď hospitalizovali a nasadili liečbu (nohu som mala zhnisanú po koleno) a druhá vec je jazva po odbere zdravej koži. Je na spou stehna vo viditelnej casti - myslim, ze to riadne odflakli - dokonca lekar, ktory ma operoval povedal mojej mame, ze ma nebudu prehadzovat na operacnom stole, aby mi kozu zobralli zo zadku. Bolo to v 1989 a ja som mala 9 rokov.
    Rada by som sa viac dozvedela o tejto metode a hlavne nasla niekoho kto absolvoval tuto terapiu s podobnym problemom aky mam ja. Zatial som nasla len velmi malo informacii. Viete mi prosim Vas nejako v tychto mojich otazkach pomoct. Zo srdca dakujem jana :)

  • Anonymné
    slavka
    15. 6. 2013
    Najlepší komentár

    a ked nemate peniaze ako my tak ostava len trpiet naveky

  • Anonymné
    slavka
    15. 6. 2013

    dobry den ,pani ja vas strašiť nechcem neviem aku pracu maju v blave len viem že do košic čace by som ju nedala za nič ,skuste zohnat rakytnikovy olej ale nie na otvorenu ranu ,moja dcerka mala ruku popalenu a vdaka plastickym chirurgom nema jazvy len na ruke ale na celom tele ja keby sa to stalo nebodaj niekomu už by som nešla na plastiku ,ale to su len naše skusenosti skuste si zistiť niekoho kto tam bol v ba prajem vam nech nemate podobnu skusenost mojej dcere lekari zničili život lebo okrem jaziev nma aj teraz stafylokoka a jazvy po vredoch vsade a ked pišem všade tak všade ,už sme zufale obe

  • Anonymné
    zuzana202005
    14. 6. 2013

    Dobrý deň, ako tu čítam Vaše príspevky, tak mám obavy z operácie mojej vnučky, ktorá ju má podstúpiť v BA v Ružinovskej nemocnici Má sedem rokov a popáleniny na nohe má od 14-tich mesiacov, keď sa obarila s vriacou vodou. Nožičku má na stehne škaredú, ťahá ju to a budí sa na to v noci a v poslednej dobe sa jej to zapaluje a taktiež má dierku až na šlachu, ktorá jej nedávno hnisala. Čo robiť? Dať jej to operovať alebo nie, má tam prísť 5.augusta, tak mám z toho mžiky.

  • Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

    Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

    · 22. 4. 2013

    Dobry den,
    jelikoz pouzivame na vylepseni jizev prenos maleho mnozstvi vlastniho tuku s trochu stemm cells ziskaneho pristrojem body-jet neb harvest-jet, tak mame na poli jizev docela dobre zkusenosti
    Recell jsou super moderni innovativni producty a vzdy je mozne najit individualni reseni a kombinace pro kazdeho klienta
    radi Vam kdykoliv nabidneme osobni konsultaci

  • Anonymné
    slavka
    18. 3. 2013

    ano samotny uraz bol horor ano mate pravdu prvotne to tam začalo ale nebyť pomoci lekarov tak ma iba ruku zjazvenu nie cele telo nohu od štepov a nema vredy každy den skoro ,to mi potvrdili aj kožna že je to nasledok plastiky neviete ako trpime pre košice

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 18. 3. 2013

    Diskutovat s Vámi asi moc nelze. Myslím, že prvotně vše bylo pokaženo samotným úrazem.... Paděra

  • Anonymné
    slavka
    18. 3. 2013

    ešte niečo prečo by sme si mali sami platiť to čo akože lekari pokazili???prečo????

  • Anonymné
    slavka
    18. 3. 2013

    Tento nevhodný komentář byl smazán

  • Anonymné
    slavka
    18. 3. 2013

    pan doktor keby sme na tu vasu pomoc kaslali dnes ma iba na ruke jazvy a nie na celom tele a netrpi stafylokokom a vredmi ,viete čo za bpolesti ta plastika sposobila cely zivot trpi ako kon koli doktorovi b ano lebo nebyt jeho a celeho timu akoze lekarov ma jazvy len na ruke ,nie na celom tele,.prajem im iba to aby tak spali ako my dve aby sa im otvoriuli oči a už nikomu takto neublizili zbohom,

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 18. 3. 2013

    Znovu musím napsat, že dehonestační ton vůči lékařům myslím není na místě. Oni ji úraz nezpůsobili, snažili se úraz léčit a následky napravit. Popáleninový úraz je opravdu kosmeticky nejhorší úraz s trvalými a velmi často s nenapravitelnými následky. Protože je jizevnatá plocha odlišná od zdravé kůže, je velmi časté, že se v těchto plochách tvoří opakovaně defekty obtížně zhojitelné. Já jsem pouze odmítl přehnané naděje popisované paní Pavlíkovou s metodou ReCell. Paní Pavlíková mi nabídla jednu soupravu ReCell zdarma k vyzkoušení. Velmi rád ji postoupím Vám, nechte aplikovat Vaši dceři a poté se s ostatními pisateli podělte o výsledek. Já budu jen držet palce, aby se následky úrazu tímto zmírnily. dr.Paděra

  • Anonymné
    slavka
    18. 3. 2013

    a pišem to preto aby sa iny ludia radšej vyhli plastickym operaciam ,aby ak sa take niečo stane že sa popalia neverili vam ,prepačte ale na konrtole po roku 2povedali jej zbrusit a znova štepy so zdravej kože a 2 že po operacii mohlo by to byt ešte horšie tak sme odišli a nedai ju po druhykrat do ruk mäsiarom ako tu píšu aj ostatni **** ešte nikomu pekne neurobila palstiku viac zohavila a pokazila životy pacientom ,su to velmi tvrde slova uznavam ale nebyt plastiky dcera tak hrozne netrpí ,AK vam napišem u kamošky,videla som pol chrbta odstranene chirurgom obyčajnym znaminka a pol košice a poviem vam košice su ********

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 17. 3. 2013

    Dobrý den, myslím¨, že charakter Vašich příspěvků nepatří na tyto stránky. Je nutno říci, že popálenina 3 stupně se bez operace a bez jizvy nezahojí. Pokud k zhojení došlo, nejednalo se o popáleninu 3 stupně. dr.Paděra

  • Anonymné
    slavka
    16. 3. 2013

    Tento nevhodný komentář byl smazán

  • Anonymné
    slavka
    16. 3. 2013

    pan doktor aj na tvari mala popaleninu 3stupna a jazvu nema lebo som velmi nastojila nech jej plastiku nedavaju nevioem prečo tušila som že plastika je zohavenie tela navždy ,nema jazvu ľutujem to že som s nou isla do košic a lekari ju tam navždy zohavili nie nepomoli nam ale len ztpenie donesli jej do života už neverim lekarom odvtedy ,tvrdil mi že ta tvar bude mať škarede jazvy a nema vdaka bohu že som jej nechcela dat na tvar plastiku dnes by vyzerala ako kvasimode vdaka lekarom

  • Anonymné
    lilavanila1
    27. 2. 2013

    Nevydis co sa tam hore pise?pripravuju zavedenie tej to technologie v Bratislave a kosiciach a to je kde nie na slovensku? A tak tiez budu jednat s poistovnami o preplacani zakroku. V polovici tohoto roku by to mohli zacat pouzivat.este nieco je nejasne?

  • Anonymné
    xxx
    27. 2. 2013

    No tešil by som sa keby to bolo aj na Slovensku a nebolo to pre horných 10000, keby si to mohli dovoliť aj obyčajný ľudia, žilo by sa nám ľahšie.

  • Anonymné
    info7473207
    27. 2. 2013

    Dobrý den, v současné době připravujeme zavedení technologie ReCell na klinikách v Bratislave a v blízkosti Košic, předpokládáme, že budeme moci ošetření s ReCell nabídnout již kolem poloviny r. 2013. Prosím tedy, máte-li zájem, pošlete nám vaše kontaktní údaje a my vás budeme neprodleně informovat. Otázka platby zdravotními pojišťovnami je také v jednání.S pozdravem, Františka Pavlíková

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama