Fixačný pás pre zostúpenie prsníkov nižšie

Anonymné
katka1049849
Olomouc · Vytvorené: 29. 9. 2021

Dobrý deň, chcem sa opýtať na názor... Som 8 týždňov po augmentácii s modeláciou. Implantáty boli vložené pod sval, 450 vysoký profil . Po 8 týždňoch sú implantáty usadené príliš vysoko, v hornej časti prsníkov. Dolná časť pŕs je takmer prázdna. Po kontrole u pani doktorky po 8-týždňoch mi bolo povedané, že fixačná podprsenka mala nesprávnu veľkosť(bola príliš tesná) a bránila implantátom zostúpiť nižšie. Bolo mi pani doktorkou odporučené nosiť rovnakú fixačnú podprsenku už len v noci a počas fyzickej aktivity a začať nosiť fixačný pás nepretržite cca 2 -3 mesiace nonstop. Je reálne, že sa implantáty posunú nižšie a vyplnia spodnú časť mojich pŕs tým, že začnem nosiť pás po relatívne dlhom čase (8 týždňov) po operácii? Je možné nosiť pás cez deň bez akejkoľvek podprsenky a počas noci a fyzickej aktivity s fixačnou podprsenkou? Vopred ďakujem za názor. (originál text nižšie)  Dobrý den, chci se zeptat na názor ... Jsem 8 týdnů po augmentaci s modelací. Implantáty byly vkládány pod sval, motiv 450 vysoky profil. Po 8 týdnech jsou implantaty usazeny příliš vysoko, v horní části prs. Dolní část prs je skoro prázdná. Po kontrole u paní doktorky po 8 týdnech mi bylo řečeno že fixační podprsenka měla nesprávnou velikost (byla příliš těsná) a zamezovala implantátem sestoupit níže. Bylo mi paní doktorkou doporučeno nosit tu samou fixační podprsenku už jen na noc a při fyzické aktivitě a začít nosit na cca 2 -3 měsíce fixační pás nonstop. Je reálné že se mi implantáty posunu níze a vyplní spodní část prs zahájením nošením pásu po relativně dlouhé době (8 týdnů) od operace? Je možné nosit pás během dna bez jakékoliv podprsenky a během noci a fyzické aktivitě s fixačním podprsenkou? Předem dakujem za názor.

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama