MODELACIA PRSNIKOV ,, strach z vysledku "

Anonymné
ajka766572
Popredný člen
Bratislava · Vytvorené: 27. 10. 2023 · Posledná odpoveď 17. 11. 2023

Dobry den baby - prosim Vas kto ma s tym skusenost ?

Podstupila som modelaciu prsnikov ( mierne poklesnute - mali sa podvyhnut ) prosim baby strasne sa bojim toho tvaru ( je to uz viac ako dva tyzdne a stale je to takto ) Prosim Vas ktokolvek ak ste podstupili modelaciu ( podvyhnutie prsnikov ) prosim dajte fotografie ako ste to mali vy - Ja to mam akoby zo spodu ROVNO SEKNUTE chyba tam normalny prirodzeny oblucik a prsniky hore nad bradavkou su zase akoby NAOPAK &

ROBENE v Trnave ... V lokalnom umrtveni nie v narkoze ...

2 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    17. 11. 2023

    Masivne zlaty stafilokokus v rane po operacii nehojacia sa rana - horucky - zapal prsnika -

    Doktor ma operoval v ryfliach ( tak ako som dosla z verejnej dopravy tak v tom ma operoval absolutne nic mi nedal na prezlecenie ziadny sterilny plast nic - z chodby ma vzal tak ako som dosla v ryfliach polozil na stol do prsnika lokalka a uz rezal ziadny anesteziolog nedosiel )

    Namiesto alnagosedacie len lokalka ( platila som za to aby som mala izbu a anesteziologa a aby som necitila bolest a aby bolo vsetko v poriadku - nic nebolo v poriadku - take veci by sa nemali stavat )

  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    5. 11. 2023

    Bolest po operacii sa stupnuje, dnu je zapaleny uplne cely prsnik horuci, strasne to boli, vyteka hnis ...

    Moj gynekolog sa mi ho snazi zachranit antybiotykami, operater nekomunikuje ...

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama