Vybratie implantátov a mastopexia

Anonymné
Zuzik123
Bratislava · Vytvorené: 10. 6. 2023

Zdravím všetkých, mám po 50ke, a chcem si dať po 19 rokoch odstrániť implantáty a urobiť mastopexiu. Ako som sa v diskusii dočítala, môže tu nastať strata citlivosti prsníka respektíve bradavky. Termín OP mám už stanovený avšak lekár, čo ma bude operovať ma na to pri konzultácii vyslovene neupozornil. Vysvetlil mi všeobecne riziká spojené s celkovou anestéziou a že je tu riziko horšieho hojenia rán na miestach, kde sa stretávajú 3 body kože. Aké je tu riziko spojené so stratou citlivosti prsníka či bradavky? Obnoví sa citlivosť po nejakom čase alebo je trvalá? Sú tu aj iné riziká spojené so stratou citlivosti? Mastopexia mi bola odporučená, nakoľko po vybratí implantátov vychádzajúc z posadenia mojich prsníkov by boli tieto dosť ovisnuté a bradavky by boli tiež posadené nižšie, čo by zrejme nevyzeralo dobre. A vzhľadom na môj vek, nechcem podstupovať ďalší zákrok kvôli korektúre prsníkov, ak by som si dala len vybrať implantáty bez úpravy a výsledok by nebol dobrý. Ďakujem vopred za príspevky a názory.

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama