Je plastika nosa u mňa doprý nápad

Anonymné
Stani2221
Trenčín · Vytvorené: 12. 9. 2018 · Posledná odpoveď 31. 10. 2018

Dobrý deň. Na istej nemenovanej klinike mi povedali že plastika v mojom prípade nie je dobrý nápad nakoľko by to nesvedcalo mojej tvári. Je to pravda alebo môžem ísť do toho? Ďakujem

21 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Adreas
    31. 10. 2018

    No baby super komenty fakt ste ma pobavili ale k veci myslím ze Vám unikla pointa portálu sú to estetické operácie čiže skrášľovacie ak má niekto zdravotný problém alebo úraz deformity je to smutné a pokiaľ sa to dá opraviť tak je to super ,ale nemyslím si že kôli tomu by iný ľudia nemohli podstúpiť zákrok na skrášlenie svojej tváre či ide o nos ,výplne alebo hocičo ine pokiaľ Vás to spraví šťastnými tak nie je namieste odsudzovať iných ....

  • Anonymné
    luci7476627
    31. 10. 2018

    Dobrý deň všetkým, diskusia bola uzavretá, pretože odbočila od tématu. Prosím Vás o rešpektovanie diskusných pravidiel, ktoré nájdete tu: https://www.estheticon.sk/discussion-rules Náš portál netoleruje vulgarizmy ani iné slovné útoky.
    Ďakujem za pochopenie
    Lucka – Estheticon Community

  • Anonymné
    Stani2221
    30. 10. 2018

    Chudera

  • Anonymné
    Jana743249
    30. 10. 2018

    A ty si čo taká naštvaná, keď nás ideš tu všetky pourážať. Nemyslím si, že sme tu nato aby sme súdili druhých. Ži a nechaj žiť!

  • Anonymné
    Stani2221
    30. 10. 2018

    To sú tie múdre zenusky čo idu iných kritizovať a samé robia 100x horšie.

  • Anonymné
    DAnna
    30. 10. 2018

    dokonca aj podla komentárov doktorov nižšie riešiš estetický zákrok, ktorý nepotrebuješ lebo ten nos je proste pekný tak teraz netrep o priehradke. a z tej fotky hlavne laická verejnosť presne vidí "vybočenú prihradku" :))) a dokáže ti odborne poradiť.

  • Anonymné
    DAnna
    30. 10. 2018

    keď máš nos zdeformovaný po úraze a chirurug to urobí totálne zle tak ideš na ďalšiu a keď ten ďalší šikovníček urobí ten nos rovnako zle z estetického hľadiska a ešte to dobabre aj z toho zdravotného tak asi neni veľmi na výber

  • Anonymné
    Jana743249
    30. 10. 2018

    Povedala ta, ktora planuje 3tiu operaciu nosa :-/

  • Anonymné
    Stani2221
    30. 10. 2018

    Ja som úplne v poriadku a nemám komplexy. O zmenu nosa som sa pýtala kvôli tomu lebo aj tak idem na plastiku nosa kvôli vybocenej priehradke tak som chcela vedieť čo si o tom myslia ini.

  • Anonymné
    DAnna
    29. 10. 2018

    Vieš , ľudia s veľkými deformovanými škaredými nosmi či nosmi po úraze platia tisícky eur aby mali nos aký ty máš zadarmo od prírody. Evidentne ti v živote niečo chýba a rhinoplastika to nie je. Skús sa obrátiť na psychiatra, tu plastický chirurg veľmi nepomôže

  • Anonymné
    Dominik1x
    29. 9. 2018

    Ahoj nechcem ťa odhovárať, ale vyzorovo máš nádherný nos. Teda istotne si nechaj svoj nos. Veľmi ti to tak svedčí. Mať takú tvár ako ty, tak som šťastný človek. to by som urobil len vtedy ak by som mal aj zdravotný problém..

  • Anonymné
    luci7476627
    20. 9. 2018

    Dobrý deň,
    kontaktoval ste už svojho operatéra? Myslím, že to bude najlepšie riešenie. Každý má iný pooperačný priebeh.
    Lucka

  • Anonymné
    Adreas
    19. 9. 2018

    Dobrý deň som ,13 dní po septorhinoplastike a mám teraz štípanie a také pulzovanie v špičke nosa a dosť veľký výtok z nosa niekedy úplne vodovy je to normálny pooperačny priebeh ?

  • Anonymné
    Stani2221
    14. 9. 2018

    Myslela som čo sa týka estetickej, nie plastickej chirurgie ;)

  • Dr. med. Jozefina Skulavik

    · 14. 9. 2018

    Dobry den, tak potom uz nemate co riesit, najlepsiu kliniku uz mate :-)

  • Anonymné
    nikoleta_s738160
    14. 9. 2018

    Dobrý deň ja by som do toho nešla .Ste pekná žena a zásah do tvare je vážna vec a to už na trvalo ...Potom môžte ľutovať keď Vám to celkovo zmení výzor ..

  • Anonymné
    Stani2221
    13. 9. 2018

    Pery v interklinik je to najlepšia klinika ❤️

  • Anonymné
    Martina463363
    13. 9. 2018

    Úplne súhlasím. Noštek máte krásny, aj keď úplne chápem, ak Vám samotnej sa na ňom niečo nepáči...
    Ja by som to ešte veľmi zvazila...
    V každom prípade, akokoľvek sa rozhodnete, nech je to pre Vás to najlepšie rozhodnutie...

  • Anonymné
    Mnau
    13. 9. 2018

    Si krásna žena!
    Mne povedali to iste, ale nesúhlasím.
    A pery si si dala kde robiť? ?

  • Dr. med. Jozefina Skulavik

    · 13. 9. 2018
    Najlepší komentár

    Dobry den, byt na Vasom mieste, nedala by som sa operovat, nie preto, ze to zmeni Vasu tvar, ale preto ze to nie je nutne. Moja profesionalna skusenost mi dokazuje, ze pokial je nos indikovany na rhinoplastiku, vo vacsine pripadov podarena operacia zlepsi vyzor tvare, zjemni ju, dokonca aj zkrasli. Ale potencionalne rizika a komplikacie a najma potencionalna frustracia/nespokojnost pri nezelanom vysledku by Vam urobila vacsie trapenie nez sucasny stav. Samozrejme ze vzdy sa da vsetko vylepsit, ale clovek ma triezvo uvazovat a zvazit vsetky pre & proti a potom sa rozhodnut. V konecnom dosledku je to len a len na Vas a ktokolvek cokolvek napise pre & proti na tomto a podobnych forach, nech Vas to netlaci do akehokolvek rozhodnutia. Apropo, ziadny chirurg Vam nepovie, ci to (ne)bude svedcat Vasej tvari, to sa uvidi az s odstupom casu. Tolko v skratke, kedze by sa dalo o tom viacej diskutovat a rozoberat (nielen o nose ale celkovo o tvari). Vela stastia a s pozdravom

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama