Nespokojnosť po operácii nosa - podmienky opravy

Anonymné
zrzka007
Bratislava · Vytvorené: 18. 3. 2014 · Posledná odpoveď 11. 6. 2019

Ahojte poradte mi prosím pred 5 mesiacmi som bola na operácii nosa ale nie som Úplne spokojná na ľavej strane pri oku mám hrb A ľavá chrupka je širšia bola som na kontrole sám doktor uznal že to nieje ono ale keď som dnes bola na klinike sa objednať mi povedali že to bude stáť 1400 E to akože za nespokojnosť mám zas platiť ?dokopy 3000e??

18 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Mawarick
    11. 6. 2019
    Najlepší komentár

    Nikdy by to nemala byt loteria..vzdy by to malo vyjst. Bud to vyjde dokonalo alebo menej dokonalo, ale vzdy by to malo byt lepsie ako pred operaciou..

  • Anonymné
    DAnna
    29. 10. 2018

    ahoj
    neviem síce u koho si bola keď píšeš že predtým ten doktor v bb reklamáciu vždy uznal... no nech pôjdeš kamkoľvek, každý si necháva podpísať informovaný súhlas alebo zmluvu kde sú uvedené všetky možné nežiaduce stavy alebo výsledky súvisiace s rhinoplastikou a podpisom súhlasíš že to nemusí vyjsť a zároveň že nemáš nárok na reoperáciu zadarmo či nižšiu cenu reoperácie. Možno kedysi to bolo možné ale zrejme lekári pochopili že im tam chodí každý špekulant "zadarmo opravovať" chybičku o veľkosti tisíciny milimetra alebo riešiť novovymyslený manier a takto by prerobili posledné gate alebo posledný skalpel.
    nečuduj sa je 21. storočie každý sa chráni .A rhinoplastika je lotéria, buď to vyjde alebo aj nie...

  • Anonymné
    zrzka007
    27. 9. 2018

    *druha vec

  • Anonymné
    zrzka007
    27. 9. 2018

    Ahoj no u neho nie už určite keď tak inde pôjdem
    Pretože by som mala zase platiť u neho celkovú cenu čo si myslím že je nefér keďže som nespokojná a sám to uznal
    Lenže teraz som tehu takze s operáciou ešte počkám no servis vec je že ani neviem kam by som šla :((

  • Anonymné
    Adreas
    27. 9. 2018

    Ahoj ako si pochodila u doktora??bude reoperacia?

  • Anonymné
    zrzka007
    19. 3. 2014

    zajtra budem mať nejaké nové informácie. ..dám vedieť.a Ďakujem

  • Anonymné
    petka84652
    19. 3. 2014

    Tak držím palce a dajte vedieť ako to dopadlo...

  • Anonymné
    zrzka007
    19. 3. 2014

    No lenže ja bez boja to nevzdám A nemám A nebudem platiť 2x
    aj to sa môže stať len na SR :(

  • Anonymné
    petka84652
    19. 3. 2014

    Tak potom vyhľadať iného super fachmana v odbore...

  • Anonymné
    zrzka007
    19. 3. 2014

    No pochybujem že sa mi to zlepší keďže na ľavej strane Z boku mám hrb(kost) z diaľky je to celkom OK ale pod svetlom je to vidieť A aj chrupka nieje rovnaká +ide dierky

  • Anonymné
    petka84652
    19. 3. 2014

    Asi treba potom vyvíjať na operatéra nátlak, aby to teda dal do poriadku bezplatne! Inak to asi fakt nebudete mať dobre urobené, keď samotný lekár to zhodnotil, ako nevydarený zákrok. Píšem to preto, lebo majú vo zvyku hovoriť, že do 1 roka od operácie sa to ešte mení a upravuje a že treba počkať...

  • Anonymné
    zrzka007
    19. 3. 2014

    Ale pokiaľ ten lekár to pokazil? prečo by som mala platiť ja?... som len 5mesiacov po... A ten lekár V bb som pocula že skoro vždy uznal reklamáciu zadarmo :(

  • Anonymné
    petka84652
    19. 3. 2014

    Viem to pochopiť, ja som pred 2 rokmi absolvovala 2. operáciu, lebo tá prvá nebola podľa mojich predstáv, len som to neriešila hneď, ale až po vyše 15 rokoch, takže som samozrejme platila v oboch prípadoch plnú taxu... Teraz som už v celku s výsledkom spokojná... Myslím, že s tým nespravíte asi nič a ak budete chcieť urobiť opravu, zrejme bude treba platiť znovu...:-( V SR sú takéto veci bohužiaľ možné...:-(

  • Anonymné
    zrzka007
    19. 3. 2014

    aspoň som si teda myslela že máme. ...

  • Anonymné
    zrzka007
    19. 3. 2014

    Teraz akože každému to nespraví na 100% aby aj 2x platil? neviem ako to mám riešiť :( pôvodne som mala ísť do BB na operáciu ale prehovorili má do Ba že tuto to bude lepšie.... rozčúlenost je slabý výraz momentálne ....

  • Anonymné
    petka84652
    19. 3. 2014

    Tiež nerozumiem, keď niekto niečo pokazí alebo neurobí podľa svojich vlastných predstáv a prizná sa k tomu, prečo to jednoducho "neopraví" bez akýchkoľvek poplatkov...

  • Anonymné
    zrzka007
    18. 3. 2014

    ja som len zúfalá a nečakala som že budem musieť platiť aby to bolo také aké chcem....zatiaľ nechcem riešiť kto A kde....keďže s pánom doktorom máme dobrý vzťah. ...

  • Anonymné
    Sati
    18. 3. 2014

    Nuž,reoperácia by mala byť zdarma si myslím,že korektný lekár,by takto mal postupovať,ak ešte k tomu sám uznal,že to nieje úplne O:K:...Kto a kde ťa operoval,ak smiem vedieť?

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama