Nos nesedí mojej tvári

Anonymné
EvaB
Pezinok · Vytvorené: 17. 4. 2019 · Posledná odpoveď 30. 9. 2020

Ahojte, Rozhodujem sa či podstúpiť rhino alebo nie. Môj nos sám o sebe nie je až taký katastrofický, len si myslím, že nesedí mojej tvári. Poradí mi niekto nejakého dobrého doktora, alebo možno iné alternatívy? Potrebovala by som niekoho, kto by mi povedal, Tak toto a toto by som upravil na tvojej tvári, aby si vyzerala sviežejšie/sumernejšie/normálnejšie. Ďakujem E

7 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    MonikaM
    30. 9. 2020

    Objektívne keď sa na Vás pozriem, Váš nos by nepotreboval korekciu, ale ak vidím Váš príspevok, je zjavné, že sa pohrávate s myšlienkou, či do toho ísť, alebo nie. Každopádne všetko sa dá vylepšiť, a je hlavné, aby ste boli Vy sama spokojná so sebou. Ja som už asi druhý rok po operácii, a môžem len ľutovať, že som si ju nedala spraviť skôr.

  • Anonymné
    EvaB
    30. 9. 2020

    Dakujem, asi si ho necham.

  • Anonymné
    marty802212
    30. 9. 2020

    Podľa mna Vám žiadny zákrok netreba, noštek máte pekný, pristane Vám :)

  • Anonymné
    Stani2221
    29. 9. 2020

    Pohľad bok je pekný celkom ale spredu je to horsie...určite skúste doktora červeňa z BB videla som naživo asi 5 jeho prác a úplná nadhera

  • Anonymné
    Denissa958713
    28. 9. 2020

    Dobrý deň, prosím vás zvažujem rhinoplastiku u doktora Boháča, môžem sa opýtať presne co vám co sa týka rhinoplastiky robil? A tiež aká bola celková cena zákroku? Bola som už u neho na konzultácii len mam zo zákroku obavy. Ďakujem vám veľmi pekne. Denisa

  • Anonymné
    MonikaM
    19. 4. 2019
    Najlepší komentár

    Dobrý deň,
    ja Vámmôžem doporučiť pána doktora Boháča a to hlavne z osobnej skúsenosti. V prípade otázok mi napíšte správu.
    Pekný deň
    Monika

  • Dobrý deň,
    Klinika YES VISAGE vykonáva jak modernú operáciu mäkkého nosu, tak kompletnú rhinoplastiku.
    Dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberieme na osobnej nezáväznej konzultácii. Pre objednanie sa prosím kontaktujte naše odborné konzultantky

    Pekný deň,
    MUDr. Gabriel Šlárko

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama