2,5 týždňa po blepharoplastike- na oku sa mi vytvorila hrčka

Anonymné
Miska1010259
Trenčín · Vytvorené: 16. 3. 2021 · Posledná odpoveď 1. 7. 2022

Dobrý deň, som 2,5 týždňa po operácii horných viečok. Na vonkajšej strane jazvy na ľavom oku sa mi vytvorila nepekna hrčka. Prikladám i obrázok. Prosím o radu čo stým. Masáž nepomáha.

5 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Morgiana
    1. 7. 2022

    Vyzerá to ako mília. Som tiež po operácii viečok a robilo sa mi to isté,vybrala som si to sterilnou ihlou. Ale s určitosťou to neviem posúdiť.

  • Anonymné
    Morgiana
    1. 7. 2022

    Dobrý deň, vyzerá to ako milia, ktorú si ľahko odstránite i sama pomocou sterilnej ihly.

  • Anonymné

    Anonymné

    2. 6. 2022

    Myslím si, že s tým treba kontaktovať, chirurga,ktorý vám to robil! Predsa na to musí byť nejaká záruka!! On najlepšie vie co s tým!

  • Anonymné
    Nasta
    25. 11. 2021
    Najlepší komentár

    dobrý deň, podarilo sa Vám prosím odstrániť tú hrčku, resp. zmizla sama? Mám rovnaký problém na oboch stranách. Ďakujem pekne za radu.

  • Anonymné
    Barbora_Estheticon
    Popredný člen
    28. 3. 2021

    Zdravím Miska?
    2,5 týždňa po operácii je veľmi krátka doba. Stále ste v procese hojenia. Odporučila by som Vám obrátiť sa na svojho operatéra, ktorý Vám určite rád pomôže a poradí ako máte postupovať a prečo sa Vám hrčka spravila.? Posielam Vám odkaz na diskusiu s podobným problémom. Držím palce a prajem skoré zotavenie?
    ? https://www.estheticon.sk/diskusia/operacia-ocnych-viecok-blepharoplastika/hrcka-po-operacii-hornych-viecok-i93273

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama