Oči nemôžem úplne otvoriť, som 10-dní po operácii-je to bežné?

Anonymné
Sienna
Trenčín · Vytvorené: 5. 11. 2021 · Posledná odpoveď 1. 7. 2022

Dobrý deň, som 10 dni po blefaroplastike horných viečok. Jazvy sú na pocit hrubšie, bez začervenania, ale trápi ma smutný pohľad a oči sa mi nedaju úplne otvoriť ako som bola zvyknutá.. mám to tuhé a akoby mi to tie jazvy držali.. je to prosím vas bežný stav? Ďakujem.

6 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Morgiana
    1. 7. 2022

    Jazvy treba začať premasťovať a hlavne masírovať. Som tri mesiace po operácii oboch viečok a jazvy ma stále ťahajú.

  • Anonymné
    Morgiana
    1. 7. 2022

    Oči treba mastit a hlavne masírovať po 10 dňoch od operácie.

  • Anonymné
    Morgiana
    1. 7. 2022

    Som 3 mesiace po operácii oboch viečok, presne viem ako sa cítite. Oči ma ešte stále ťahajú.

  • Anonymné
    Jane11
    24. 4. 2022

    Ja som na tom rovako, 10 dni od Blefaroplastike hornych viecok a stale neviem uplne otvoriť oci a mam opuchnute viecka. Co si na to dat, aby to konecne ustúpilo, poradte?

  • Anonymné
    Lubomir
    17. 4. 2022

    Dobrý den, kolko stoji operacia dolných viečok?

  • Anonymné
    Lujsa
    13. 2. 2022
    Najlepší komentár

    Dobrý deň, môžete mi napísať ako ste na tom s očami? Mám ten istý problém a som z toho v hroznom strese. Dokonca jedno oko sa mi otvára menej ako druhé.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama