Ako vyriesit ryhy na tvary po neodborne pichnutom botoxe ?

Anonymné
ajka766572
Popredný člen
Bratislava · Vytvorené: 9. 2. 2024

Ako ste to riesili ked vam to doktor pichol tam de netreba ?

Mala som uplne hladucke celo bez vrasok s jemnou tenkou kozticku a kedze som nemala ziadne vrasky chcela som si dat obocie nadvihnut len dvomi nitami, vyslo by ma to len na par eur - doktor ma ale predvedcil ze obocie sa vydvihuje cisto len botulotoxinom a pichol mi ten

Tyzden po botulotoxine sa mi nad jednym obocim spravila vyrazna hlboka ryha, o dalsi tyzden uz to bolo aj na druhom oboci, opuchli mi oci, spravili sa mi strasne vaky na ociach az cez mihalnice v skratke do par tyzdnov som mala hlboke vyrazne ryhy po celom cele s nariasenou kozou ( ako ten pes sarpej )

Vsimla som si ale ze aj v televizii niektore zeny to maju tiez pichnute zle presne tak isto zle ako ja a presne sa im robi tiez to iste co mne ak bol botox pichnuty zle

Prosim vas kto z vas ma s tym skusenost tiez a ako ste riesili vy zle pichnuty botulotixin ?

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama