Nízká cena implantátu

Anonymné
mirco
· Vytvorené: 10. 3. 2011 · Posledná odpoveď 28. 8. 2013

dobry den, pri potulkach internetom som narazil na stranku zubneho lekara, ktory ponuka zubny implantat za dostupnejsiu cenu (200 eur) oproti ostatnym (cca od 750 eur) chcem sa opytat, ci niekto ma skusenosti s tymto zubarom a kvalitou implantatu, je to slovensky vyrobca, ale ten cenovy rozdiel je dost velky oproti ostatnym, preto mam obavi. ale celkovo by ma aj zaujimalo, aky je rozdiel v kvalite medzi svk a zahranic. vyrobcami, mozno je to iba cenou prace. chapem, ze chce kazdy zarobit, ale tie ceny su dost vysoke. rozmyslam aj o mostiku, ceny su tiez rozne, nasiel som od 80 eur cez 450 az po 800, tu ma ale odradza to obrusovanie susednych zubov, cena nie vzdy ale rozhoduje aj o kvalite, ak ma niekto skusenosti s tymito vecami budem vdacny za kazdu odpoved :)

24 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    kopytko135
    28. 8. 2013

    Zdravím Hrošica, plne súhlasím s tvojím názorom. Poprosím kontakt.
    Ďakujem

  • Anonymné
    hrosica206252
    28. 8. 2013
    Najlepší komentár

    Zdravím Vás,
    čítam tu ako Vás pri probléme so zubami zaujíma najskôr cena a až potom kvalita. Ja neverím tomu, že zubár ktorý je lacný ( príliš) vie poskytnúť aj profesionálny prístup a ošetrenie. Mala som so zubami veľké problémy ale pred rokom som natrafila na jedno stomatologické centrum v BA v Apolle, ktoré si neviem vynachváliť. Všetko potrebné k ošetreniu zubov či operačky majú zabezpečené. Pri otázke zubov sa ja už radšej neriadim cenou, lebo som na to doplatila. Ak by mal niekto záujem o kvalitný, profesionálny a ľudský prístup zubára ozvite sa. Nechcem tu robiť reklamu.

  • Anonymné
    Draho
    30. 5. 2013

    Dobrý deň, prosím napíšte mi kontakt na toho zubára
    Tiež mám problémy zo zubami, v detstve som nosila strojček, preto protézu odmietam, Vami spomínaná cena by mi veľmi pomohla.

    Ďakujem

  • Anonymné
    rybka191413
    2. 2. 2013

    dobry den surne hladam zubara chirurga mala by som zaujem o mostik a via potrebujem poradit .som po operacii rastepu podnebia .a chcela by som mat aspon raz za zivot pekne zuby .pisem a prosim o kontakt .pretoze sa mi zlomil predny zub a ja som mimo slovenska pridem 8.2. tak by som sa hned v pondelok chcela stretnut .aby som si to dala doporiadku dakujem B.B!!

  • Anonymné
    vlocka40
    18. 1. 2013

    MUDr.Marek Salka učtuje za jeden implantát 1000 euro.

  • Anonymné
    anonym128200
    21. 9. 2012

    Prosim mozete mi poslat adresu toho zubara?
    Dakujem, Andrej.

  • Anonymné
    anonym114500
    23. 8. 2012

    Milí zlatí pod cenu 660 Euro aj s nadstavbou sa nedostanete.

  • Anonymné
    katren
    16. 8. 2012

    aj ja by som mala záujem o kontakt na zubára, ktorý robí implantát za 200e. ak je to ešte aktuálne. Ďakujem za odpoveď

  • Anonymné
    Bozka
    16. 7. 2012

    Mozem dostat adresu a cenu?

  • Anonymné
    anonym106894
    13. 7. 2012

    dobrý den mohli by ste mi dat adresu a kontakt na toho doktora.vopred ďakujem

  • Anonymné
    Sonka91990
    20. 4. 2012

    Nie neviem kontakt na tohoto zubára .Na moju otázku mi bolo odpovedané"
    skôr ako na cenu by som doporučovala pýtať sa na kvalitu,"Takže ak by niekto vedel kontakt na tohoto lekára mám záujem aj ja.Ďakujem. Soňa

  • Anonymné
    Sonka91990
    20. 4. 2012

    Nie nepoznám meno ani telefon.Na moju otázku mi bolo odpovedané"skôr ako na
    cenu zubného implantátu by som doporučovala pýtať sa na kvalitu.takže ani ja
    nepoznám odpoved na túto otázku a tiež by som chcela vedieť tak ako vy.
    Ďakujem. Soňa

  • Anonymné
    jaja
    19. 4. 2012

    aj ja mám záujem o meno lekára-prosám

  • Anonymné
    Bozka
    19. 4. 2012

    Mozem dostat kontakt aj ja na toho zubara.
    Dakujem

  • Anonymné
    Sonka91990
    3. 4. 2012

    Dobrý deň. Mám záujem o cenovo výhodný zubný implantát,môžte mi dať kontakt na danného lekára,ďakujem.

  • Anonymné
    frajer_luke91075
    25. 3. 2012

    Môžem poprosiť aj ja o kontakt ná toho pána zubára .ďakujem.
    vďaka!!!!

  • Anonymné
    mirco
    4. 3. 2012

    je to trochu ale marketing, cena je len za implantat

  • Anonymné
    Tatiana49694
    4. 3. 2012

    Dobrý deň i ja by som poprosila ten
    vdaka

  • Anonymné
    gabi88268
    22. 2. 2012

    prosím ťa pošli mi kontakt na toho zubára

  • Anonymné
    anna58
    8. 2. 2012

    Aky je prosim kontakt nadaneho lekara? Anna

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama