Asymetria prsníkov rok po operácii

Anonymné
Veronika857920
Košice · Vytvorené: 22. 11. 2021 · Posledná odpoveď 3. 11. 2022

Ahojte, ja som rok po operácii a hrôza jeden prsník vyššie a druhý nižšie 🤦‍♀️😭. Už nechcem operáciu ale nič iné mi asi nezostáva. Aj jazvy mam rozdielne jedna hore a druha dole. Nechápem ako to mohol môj lekár takto doriadit. Stále mi dookola tvrdil, že oni ešte sadnú a bla bla bla samé výhovorky. Proste si nechce uznať chybu. Nechapem prečo mi pravý prsnik neklesá, pretože nemám pevnú kožu, uz mam 3 deti a podla mna nemám ani nejako extra pevne svaly. Mam okrúhle mentor 450ml vysoký profil aj to mi poradil on tak som naňho dala 🤷‍♀️. Viete mi poradiť nejakého lekára ktorý by vedel opraviť takúto asymetriu? Pridávam foto aj pred operáciou.

6 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    zuzika1023879
    3. 11. 2022

    presne som Ti isla pisat ze to vyzera ako kk, alebo ze na jednej strane nepovolil sval. akoze stat sa to moze, ale vacsinou si toto operater po operacii sam ustrazi a spomenie nutny dodatockny zakrok...

  • Anonymné
    Zuzana25
    27. 4. 2022

    Aj vás to bolelo ? ako ste na to prišli že to tam máte?jooooj to musí byť strašne nestačí že sa bojíte tej prvej operácii a ešte musíte ísť na druhú... skoré uzdravenie

  • Anonymné
    Veronika857920
    27. 4. 2022
    Najlepší komentár

    Ahojte, takže už som 5.deň po reopke. Operoval ma dr. Kováč v avelane nitra. Už som sa neodvážila ísť k tomu istému plastickemu chirurgovi. Stratila som k nemu dôveru. Dr. Kovac pristupoval ku mne naozaj perfektne všetko mi dopodrobna vysvetlil a naozaj sa na mne narobil. Operoval ma 4 hodiny 🙈. Nakoniec som mala KK aj v ľavom (2.stupeň) aj v pravom prsníku (zacinajuci 3.stupeň) a v pravom som mala navyše aj tekutinu. Bola som už 3 krát na sone, naposledy pred operaciou a vôbec mi na ňom nezistili Kk. Lekar to zistil až keď ma operoval. Čiže mi vybral obe kapsule. Pozašíval skoro celé vnútro prsníkov a vložil mi anatomické implantáty mentor 495. Lekar ešte vravel že za taký krátky čas od operácie som mala tu kapsulu veľmi hrubú 🤷‍♀️ Dodržiavam všetko čo mi lekar nariadil. Dúfam že sa mi už Kk nevráti 🙏🙏🙏
    Radšej si nedávam vôbec dole pooperacnu podprsenku ani pas čo sa bojím 🙈. Tak hádam to už tentokrát dopadne dobre a budem mat konečne aj ja krásne prsia 🙏🙏🙏

  • Anonymné
    Zuzana25
    26. 3. 2022

    Dobrý deň ako ste dopadli?už to máte lepšie?kto vás operoval?aj ja sa chystám na opku...mne sa zdá že to ľavé prso mate opuchnute ešte..

  • Anonymné
    Susan
    8. 12. 2021

    Mohla by som vedieť kto vás operoval? Aspoň iniciály lekára a mesto? Prajem nech sa vam problém čoskoro vyrieši.

  • Anonymné
    Veronika857920
    22. 11. 2021

    Ešte v pravom prsníku pociťujem často slabú bolesť alebo take pnutie akože nič hrozné ale je to nepríjemne. Ľavý úplne v pohode nič nebolí. Na dotyk sú oba rovnako mäkké.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama