Nepekný ľavý prsník 9 mesiacov po operácii

Anonymné
Piri
Bratislava · Vytvorené: 24. 6. 2021 · Posledná odpoveď 25. 10. 2021

9 mesiacov po augmentacii. Základ polky. Miery 60kg a 169cm Zväčšené mentor anatomické 485ml v obidvoch rovnako.

Ľavý prsník je v hornom póle bez objemu, vyfúknutý. Spodný pól chýba. Prsník je dosť do špice a smeruje celý nadol. Je na pohľad menší. Druhý prsník je OK, tak ako má byť. Páči sa mi. Ľavý prsník sa mi nepáči absolútne. Čo s stým dá robiť okrem reoperacie? Stáli má veľa peňazí a s výsledkom nie som spokojná.

5 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Eva3
    25. 10. 2021

    Aj ja som tak mala augmentaciu s modelaciou a som 15 tyzdnov po dnes som zvedava co povie ?‍♀️

  • Anonymné
    katka1049849
    24. 10. 2021

    Ja som mala augmentaciu s modelaciou a momentalne je to uz 11 tyzdnov. Poslem zajtra.

  • Anonymné
    Eva3
    24. 10. 2021

    Zdravim ja idem na kontrolu zajtra a stale sa mi nezmenil poslem vam aj ja poslete mi do sukromnej spravy?Aspon uvidime ci to mame rovnake a som zvedava co mi zajtra povie kolko ste po operacii?

  • Anonymné
    katka1049849
    24. 10. 2021

    Zdravim, chcela by som sa spytat ze ci sa vam vyriesil problem, ktory ste napisali. Ja mam takisto jeden prsnik Ok a ten druhy je horna cast moc vypukla a v jeho spodnej casti skoro nic nie je...

  • Anonymné
    Eva3
    31. 8. 2021

    Dobrý deň ako ste to riešili s tým ľavým prsnikom lebo aj ja mám tak y problém he ľavý je vypukli hore dole nič a pravý je super ako moj ?‍♀️

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama