Operácia poprsia dňa 3. 6

Anonymné
LenkaPlanavska
Liptovský Mikuláš · Vytvorené: 20. 11. 2022 · Posledná odpoveď 6. 2. 2023

Ahojte baby.. Čaká ma operácia 3. 6 len si neviem predstaviť ako budú vyzerať moje prsia... Idem na anatomické 400...zaklad svoj mam... Ci si to nemam ešte zmeniť na väčšie... Pomohli by fotky kde majú ženy svoj menší základ a išli do veľkosti 400 anatomicke....ďakujem za odpoveď

5 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Michaela_Petrovi_
    6. 2. 2023

    Už jsi měla operacii? Ja nemám 400ml:), ale viděla jsem na POLYTECH - holky vybraly B-Lite, protože je vyrázný rozdíl v hmotnosti (menší zátěž na zady a další riziko) -

  • Anonymné
    LenkaPlanavska
    23. 11. 2022

    Väčšie ale prirodzený look

  • Anonymné
    Ruby
    23. 11. 2022
    Najlepší komentár

    zalezi podla toho aky look chces dosiahnut. ci prirodzene alebo mat velky plny dekolt.
    odporucam stranku realself. tam je omnoho viac recenzii a fotiek ako napr tu. ja som mala povodne 375 a zmenila som na 400. a keby viem tak si dam omnoho viac. vacsinou zeny olutuju po opke ze si nedali vacsi objem.prikladam foto. teraz mam obvod prs 89-90 cm, kosik C ale banujem ze som si vacsie nedala

  • Anonymné
    LenkaPlanavska
    23. 11. 2022

    Ona1000 nedá sa vám napísať

  • Anonymné
    ona1000
    23. 11. 2022

    Ja mam 400 ale okruhle. Napiste mi ked tak spravu

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama