Silikonové implantáty NAGOR Cogel XM2

Anonymné
Lili14
Prešov · Vytvorené: 23. 1. 2016 · Posledná odpoveď 19. 3. 2019

Dobrý deň, chystám sa na operáciu zväčšovania prsníkov a boli mi navrhnuté silikonové implantáty NAGOR Cogel XM2, 320ml. Viete mi niekto o nich povedať viac, a či výber bol vhodný? Mám výšku 168 cm, 65kg, obvod 80cm. mala som požiadavku na prirodzený tvar poprsia, nakoľko teraz nemám prsia takmer žiadne. Zvolil chirurg vhodný implantát? Mojou predstavou sú prirodzené prsia

5 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Cajka77
    19. 3. 2019

    Fuha toľké ?? Ale zas máš výšku vahu ok asi na to .

  • Anonymné
    Zulit
    18. 3. 2019

    Mery uz som po operacii vysledok brutalny... som max spokojna Dr Cerven je proste topka.. a vobec nie su take velke ako som sa obavala...

  • Anonymné
    MERY307890
    15. 3. 2019

    prepacte dlhsie som nebola na stranke.ja mam 178cm a 75 kg.podla mna su akurat.

  • Anonymné
    Zulit
    16. 2. 2019

    Dobry den Mery, mam 400ml eurosilicone a idem znova na operaciu tiez budem mat nagor 620.. len mam obavy ci nebudu moc velke... na internete neviem najst nikoho kto ma 620ml... mam 171cm a 59kg

  • Anonymné
    MERY307890
    25. 1. 2016
    Najlepší komentár

    dobryden vybrali vam spravne.aj ja mam silikony znacky Nagor 620ml.som viac nez 3 mesiace po operacii a som velmi spokojna.prsia mi zacinaju maknut.a vyzeraju velmi dobre .

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama