zväčšenie prsníkov a umývanie vlasov

Anonymné
Klaudia423270
Žilina · Vytvorené: 19. 11. 2016 · Posledná odpoveď 22. 11. 2016

Ahojte kočky, chcela by som sa poradiť. Som ôsmi deň po po operácii (zväčšení prsníkov) a chcela by som sa spýtať, po koľkých dňoch ste boli schopné umyť si vlasy? Bolesti už viac menej nemám, len sa bojím predkloniť nad vaňu až si neurobím nejako zle. Môžete sa prosím niektorá so mnou podeliť o skúsenosti? Ďakujem

9 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Klaudia423270
    22. 11. 2016

    Ahoj tak dnes som 15. deň od op a dnes mi pán doktor aj vyberal stehy. Už v podstate zvládam všetko ale všetko takmer s ľavou rukou
    tú pravú mám ešte akúsi nesikovnu. Boli ma ešte pravý prsník, ľavý už povolil viac menej.

  • Anonymné
    duracelka373825
    22. 11. 2016

    Ahoj. Ja som bola na operácii v máji, v pohode som fungovala už od druhého dňa, nemala som nejaké bolesti, ale dávala som si pozor aj pri vyťahovaní vecí z vrchných skriniek a poličiek a aj pri umývaní vlasov. Skús vydržať s tým umývaním aspoň dva týždne.

  • Anonymné
    Klaudia423270
    21. 11. 2016

    Ďakujem pekne za radu, snažím sa pomaly ale predstavovala som si to asi trochu jednoduchšie než to v skutočnosti je ?

  • Anonymné
    Egy
    21. 11. 2016

    tak super, že si to zvládla sama :), no s holením podpazušia to bolo už tažšie aj u mňa, tiež mám implantát vložený pod sval, a podpazušie som si holila veľmi opatrne, hlavne aby som sa neporezala keďže ruky som nevedela poriadne dvihnúť ani 3t. po opke :) ale neboj sa každým dňom to bude lepšie a skúšaj pomaly naťahovať svaly pokiaľ môžeš ich rozhýbať a potom to už pôjde samo :)

  • Anonymné
    Ivet395672
    21. 11. 2016

    Ahoj aj ja mam implant pod svalom a ruky som dvihala pomaly uz na druhy den po op...nekazal ti lekae to svalstvo precvicovat pocas dna od zaciatku? inak ti stuhne ten sval a potom je tazko nieco...po 14 dnoch by si nemala mat problem s tymto netreba sa toho bat ale hlavne vsetko opatrne ? drzim palce

  • Anonymné
    Klaudia423270
    21. 11. 2016

    Ďakujem baby za vaše rady ale kým mi tu zverejnili môj príspevok, zvládla som to aj sama ? len ma trápi ešte jedna vec, patrí to tiež k tomu. Som dnes 14 dní od op a zajtra idem na kontrolu, vyberanie stehov a chcela by som sa spýtať ako ste si holili podpazušie? Necítim sa dobre, prosím poraďte
    Mam implantát vložený pod sval a moc sa mi nedarí zdvihnúť ruky ešte.

  • Anonymné
    Egy
    21. 11. 2016

    Ahoj, ja som si umyla vlasy už na tretí deň po opke, ale myslím, že záleží skôr na tom ako sa sama cítiš.. nemala by si si tým nijak ublížiť, ak si však sama netrúfaš tak niekoho popros nech ti s tým pomôže :) ja som sa napríklad dohodla s manželom, že umyjeme vlasy spolu, ale pokým sa mi vrátil z nákupu tak ja som už mala hlavu umytú :)

  • Anonymné
    Dii
    20. 11. 2016

    Ahoj. Tiez som si na 6ty deň umývadlá sama v predklone.

  • Anonymné
    Mery367238
    20. 11. 2016

    Ahoj, osobne som si umývala vlasy na 6 den, u mna to bolo ok, je to však individuálne, tvoje pocity resp bolesť, tlak ta budu usmerňovať , pekny den :-)

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama