Odstránenie chĺpkov v intímnych partiách

Anonymné
FAQ
Praha · Vytvorené: 25. 11. 2011 · Posledná odpoveď 4. 6. 2013

Oblasť triesiel zahŕňa iba "oblasť bikín", alebo sa dajú chĺpky odstrániť aj nižšie?

7 komentárov

Reklama
  • LaDerma

    4. 6. 2013

    Ano, samozrejme. Epilácia intímnej oblasti je častou požiadavkou klientov. Dôležité je , aby ste túto oblasť cca 48 hod pred laserovou epiláciou oholili.

  • GÉVÉ Klinika

    · 1. 4. 2013

    Dobrý deň,
    odstraňujeme ochlpenie laserom vo všetkých oblastiach vrátane ohabia a analneho otvoru.
    s pozdravom
    Dr.Miroslav Gluck

  • Anonymné
    janie
    31. 3. 2013
    Najlepší komentár

    dobrý deň, tiež by zaujímala táto služby odstránenia chĺpkov v oblasti genitálií a análneho otvoru. poskytujete takúto službu? ďakujem

  • Anonymné
    amerie
    2. 1. 2013

    dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa dá laserom odstraňovať ochlpenie aj v oblasti ohanbia.. či to nie je nebezpečné. ďakujem

  • Anonymné
    anonymous143538
    10. 10. 2012

    Dobrý deň Mudr. Chovancová, chcem sa spýtať, či poskytuje aj službu ostránenia chĺpkov na zadku (sedacia časť aj análna oblasť). Za odpoveď vopred ďakujem

  • Anonymné
    veve
    5. 4. 2012

    ja by som sa chcela opýtat ci odstranujete aj chlpky ohambia uplne? a ci je to tu v PD?dakujem

  • Anonymné
    veve
    3. 4. 2012

    to by som aj ja potrebovala vediet ci sa to da odstranit uplne vsade???v oblasti ohambia

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama