Nadmerné potenie v oblasti zadku a genitálií- doktori mi nevedia pomôcť

Anonymné
Pistek
Bratislava · Vytvorené: 4. 5. 2021

Dobrý deň, už dva roky mám problémy s nadmerným potením v oblasti zadku a v rozkroku v oblasti genitálií. Zvažoval som zákrok botoxom, ale lekárka mi povedala že to nebude účinné na dlhú dobu. Vzhľadom na môj problém by som chcel podstúpiť operačný zákrok. Som zo Žiliny, a v práci počas 30 minút chôdze mám na zadku na montérkach veľké mokré koleso o veľkosti taniera , ako porovnanie. Používal som aj dámske vložky, alebo aj tie mi pretiekli, a montérky boli za hodinu mokré.V práci sa dívali kolegovia po mne, čo tom mám na zadku. Je to frustrujúce, ten pocit neprajem nikomu. Chcem sa informovať kde by som mohol ísť na zákrok, a koľko by to stálo za operačný zákrok. Prikladám mail : juropistek@gmail.com aj tel číslo: 0944315260. Stačí mi prezvoniť, obratom zavolám späť. Už si vôbec neviem pomôcť,a ani doktori mi nevedia pomôcť. Rád podstupim operačný zákrok, len aby mi to pomohlo od môjho problému. Tiež vás poprosím o termín operácie. Ďakujem za skorú odpoveď. S pozdravom Pistek.

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama