Liposukcia brucha

Anonymné
andrejocka403236
Bratislava · Vytvorené: 31. 1. 2018 · Posledná odpoveď 1. 2. 2018

ahojte. hladam naozaj dobreho doktora/kliniku kde by mi spravili liposukciu brucha s naozaj viditelnym vysledkom.

vedeli by ste mi doporucit v sr alebo cz? a kolko by som mala ratat s financiami? mam brucho uz ako tehotna zena v 5mesiaci a nakolko som nizka 153cm tak to je vidno na mne. na konzultacie sa mi este neda dojst ale zaujimala by ma cena odhadovana cca. posielam aj foto.dakujem vam pekne za tipy a vyjadrenia popripadne lekarov

1 komentár

Reklama
  • Anonymné
    Krasotinka425794
    1. 2. 2018
    Najlepší komentár

    Ahoj, nie som doktor, ale liposukciu mám za sebou, brucho ma stálo plus mínus 1000 EUR, ale mala som ho menšie. Neviem, či toto už nevyzerá na abdominoplastiku. To ti povie až doktor na konzultácii, keď ťa chytí, či je to iba tuk, alebo aj rozustúpené brušné svaly. A to už je iná operácia. Liposukcia sama by to nespravila :( Mne práve doktor povedal, že to mám na hrane. Keď si klikneš na moju prezývku, môžeš si pozriež moje fotky pred/po. Prečo nemôžeš ísť na konzultáciu? Ja som bola radšej na 2...

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama