Opuch po obriezke

Anonymné
anonym145587
Žilina · Vytvorené: 12. 10. 2012

Dobrý deň, mam 19 rokov , som po čiastočnej obriezke ,cca už to bude 4 týždeň,chcem sa opýtať, či je normálny opuch na predkožke,vdaka ktorému ju stále nemožem pretiahnuť cez žalud,doktor mi odporučil hned po zakroku močiť penis v kamilkach,alebo chamomile,samozjreme som posluchol,prvý týžden som tak aj činil,každý deň 2x močenie v kamilkach,bohužial skončila mi PN a chodil som s prace bud dosť neskoro,alebo velmi unavený a nemal som čas na to,jednoducho som nevladal, takže som to flákal,chcem sa opýtať,zrejme som robil zle,že som v tom režime nepokračoval,teda bojím sa,či sa mi to opeť nejak nezužilo,alebo mam pokračovať dalej v tom močení v kamilkach ???... ku lekárovy chodim každe dva tyždne na kontrolu .. zatial to mam okolo tej predkožky troška červene,takže počitam stým,že je to ešte opuchnuté,ako dlho sa može taky opuch hojiť ??? može sa to zahojiť aj samo?? ...vopred ďakujem za odpoveď.

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama