Labioplastika a hojenie

Anonymné
FAQ
Praha · Vytvorené: 25. 11. 2011 · Posledná odpoveď 18. 9. 2020

Mám po operácii opuchy, kedy asi tak zmiznú? A ako môžem hojenie urýchliť?

7 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Raja16
    18. 9. 2020

    Myslíš repikovu masť?

  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    28. 7. 2020

    a zabudla som dodať - že aj maternicu mi rozbil tak že - skoro zomňa vypadla ..chápeš to ?
    normálne mi padla úplne dole - krček až pri vchode - no a čo ja teraz - de pomoc hľadať ?

  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    28. 7. 2020

    noo ja to mám vyrezané - úplne - a to bez toho že by som to chcela *
    a celú hornú polku - tam kde sa nachádzal - KRYTORIS - mám zašitú kožou a všetko potiahnuté smerom nadol - neskutočné - človek ide na odstránenie - malej drobnej jazvyčky - a vyrežú ho tam *

  • Anonymné
    Nikola15
    16. 6. 2020

    *Zabudla som dodať, že som momentálne 21 dní po operácii.

  • Anonymné
    Nikola15
    16. 6. 2020

    Ahoj, má niekto skúsenosti s miernymi "hrbolčekmi" v miestach jazvy? Súvisí to s opuchom alebo je možné že sa miesto okolo jaziev zle hojí? Mám vstrebateľné stehy a pomaly "miznú", ale okolie jazvy sa ako keby "nariasilo"... Doktor mi radil masírovať miesto v oblasti jaziev Bi-olejom, ale bojím sa, že by to tak v budúcnosti ostalo.. Za odpoveď ďakujem.

  • Anonymné
    sisi13
    14. 10. 2013
    Najlepší komentár

    ja som po operacii 2 dni a lekar povedal ze kludne viac ako mesiac to moze trvat takze klud opuch zmyzne

  • Anonymné
    chloe84398
    9. 1. 2012

    ahoj,
    mne trvalo asi mesiac kym mi postupne opuchy zmizli... prve dni som si davala repikove obklady, ale potom mi odporucili repikovy gel a musim uznat, naozaj bol skvely :) dostanes ho kupit v lekarni

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama