Stav pleti po ošetrení frakčným laserom

Anonymné
eris
· Vytvorené: 2. 12. 2013 · Posledná odpoveď 3. 3. 2019

Pred troma týždňami som podstúpila frakčný laser, malo mi to pomôcť odstrániť pigmentové škvrny a jazvu po úraze. Ale teraz keď ráno vstanem a pozriem do zrkadla, tak je to ako zlý sen. Hllavne jazva je červená až bordová, oveľa výraznejšia ako predtým. Tvár mám fľakatú, po licach a čele mám stále ako otlačenú pigmentovú mriežku. Som zúfalá. Keby sa dal vrátiť čas, nikdy viac. A tie sľuby, že pleť bude krajšia, mladšia, že to zjednotí tón pleti.

12 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    ajka190919
    3. 3. 2019
    Najlepší komentár

    Ano ale ako vravim je to uz par rokov dozadu a nastastie ten lekar tam uz zevraj ani nepracuje... Mozno prave len on tu pracu odflakol alebo to nevedel robit..

  • Anonymné
    Cajka77
    3. 3. 2019

    To je strašne veď je to vychyrene estetické centrum

  • Anonymné
    ajka190919
    1. 3. 2019

    Keby som ostala na sk tam by som tam isla len ja som mesiac po zakroku odisla do zahranicia a vratila sa az o dva roky... Marne som cakala na zlepsenie....ja som vtedy bola v ziline ..no a po rokoch kde sa budem stazovat asi uz nikde...cize moja skusenost je určite negativna a neodporúčam....pleť sa nikdy z toho nespamatala a je na tom o vela horsie a to som zabudla poznamenat ze ked mrzne vonku tvar mam celu cervenu ako keby som sa spiekla na slnku.....

  • Anonymné
    Cajka77
    28. 2. 2019

    A nešla si tam kde ti to robili sa spýtať čo ďalej? Kde si vlastne bola? Mali by to vedieť lekári, ktorí to robia PRECO sa toto stalo a čo sa dá urobiť.
    Ja som bola na pilingu tca a tiež sa mi zničila pleť. A to mi vtedy odporucali prave frakcny laser toho som sa bála. Ale i po tom pilingu som trčala doma a namiesto zlepšenia mi pleť ostala vysusena flakata a zjazvena

  • Anonymné
    ajka190919
    28. 2. 2019

    Ozaj neviem co pretoze kolagen ako keby sa mi uplne narušil... Namiesto toho aby sa obnovil...neodporúčam nikomu navyse to aj dost boli...

  • Anonymné
    Cajka77
    28. 2. 2019

    Čo sa potom da robit s pletou

  • Anonymné
    ajka190919
    27. 2. 2019

    Presne ako pisete ja som to podstupila pred 6 rokmi a nic sa nezmenilo plet mam z toho znicenu este aj vacsie vrasky ako som.mala...nikdy viac

  • Anonymné
    Silia
    3. 2. 2019

    Ja to neviem teraz posúdiť. Možno to bude dobré. Ale asi najskôr tak o pol roka. Pravdou je, že to bolo dosť intenzívne. A čakám každý deň akoby na zázrak. Ale určite to potrebuje čas. No myslela som že som silnejšia. Už sa len modlím nech to prejde. Myslím že ešte pár dní nepôjdem von. Som ako zombie.

  • Anonymné
    Cajka77
    3. 2. 2019

    Paneboze ake su to klamstvá tie omladzovacie metódy.. Tak to ešte stále som na tom lepšie než som mohla byt

  • Anonymné
    Silia
    3. 2. 2019

    Ahoj ja som 3 dní po zákroku a totálne depky z tejto situácie. Myslela som že keď počítam diskusie tak ma to upokojí. Ale prave naopak. Som total zúfalá. Nikdy nikdy viac. Všetko pociťujem rovnako ako ty.

  • Anonymné
    Cajka77
    20. 1. 2018

    Sice stará diskusia ...ale ja som absolvovala chemicky pilng a to iste sa mi stalo .plet akoby zostarla mam jazvy pory vacsie nez Pred tym . A to som myslela ze frakcny laser to zachrani .po precitani som si to rozmyslela .radsej uz nik dy nic

  • Anonymné
    premetka
    27. 12. 2013

    Ahoj, ja som bola pred necelým rokom, stále čakám, či sa niečo zmení. Moj problem boli len pehy...\\\"reklama vymente starú plet za novú\\\"..no nekúp to. Mám 40 a plet som mala inak velmi peknú, aj sa však od 25 o nu vzorne starám. Ludia mi typovali 32 rokov. Po frakčnom nastala katastrofa, do 2 mesiacov som viditelne zostarla, plet mi povadla a je plná nerovností a preliačiniek...tiež sa vidia všade mriežky a škrkance. Na kazdú maličkú výražku s ktorou sa predtým vedela bezproblemov popasovat reaguje..respektíve nereaguje...zostane hned jamka...dierka, porozširovali sa mi pory, a pod ocami mam dve jazvy ako po kiahnach, plet je scvrknutá. Niekedy je to lepsie,a zase horšie..dokola. To čo ma to teraz stojí € to ako tak držat pokope...Nieje den aby som si nevyčitala, že som si nohy nedolámala, ked som tam išla! Je to spalené, dokonca mal pocit, že mi niektoré miesta prebehla viac krát. Vraj jediné na to frakcny..no ja mám z toho hrozu. Uvitala by som ak tu má niekto negatívne skusenosti a niečo mu pomohlo, aby poradil, ci sa da volajako ten kolagen obnovit. Mne to tak dojde, ze mi to porušilo kolagenové vlakna, čo aj malo, ale tie sa mi žial neobnovili..

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama