Lifting pier-bullhorn lip lift, korekcia-nos-pery

Anonymné
kata933847
Prešov · Vytvorené: 21. 12. 2020

Dobrý deň chcela by som sa poradiť mám jemne nevýraznú vrchnú peru a väčší priestor medzi nosom a perou no trápi ma aj to že moje krídelká akoby jemne padali a sú nižšie ako špička nosa, ktorá ide trochu do vrchu nie rovna preto ma napadlo či bullhorn lip liftom by som nevyriešila 2veci naraz, nadvyhnutie pery a aj to že mi nos akoby viac sadne a nebudú vydieť dierky o čo mi ide. Už som bola aj na troch konzultáciách kde ak som spomenula len lip lift tak nebol problém a hneď mi jeden doktor povedal, že kľudne by zobral aj 6ml lenže ako som mu spomenula trochu aj tie krídelká ktoré ak si jemne zatlačím smerom ku tvári a týmpádom mi špička pekne klesne a tiež sa mi nadvyhne trochu aj vrchná pera no tak už má od lipliftu odrádzal že mi ho ani netreba a je tam riziko jazvy atď. U druhého doktora som bola oboznámená s jazvou takže mi skôr odporúča kyselinu ktorú som už kedysi mala no nevyrieši mi to môj nos. A až tretí doktor hneď ako na mňa pozrel hneď povedal, že mne by stačil úplne jemný bullhorn liplift a tým že mi tú kožu pod nosom trošku pritlačil ku tvári tak mi aj ten nos trošku sadol ako chcem takže mi povedal, že sa tým vyriešia hneď dve veci naraz ako som si myslela aj ja. Tak teraz neviem kde je pravda jeden doktor mi povie že s nosom sa nič nestane a druhý mi povie, že nos trošku sadne o čo mi ide. No ak som mu povedala, že trochu ma odrádza jazva predsa je na tvári a že či sa nedajú vyriešiť len tie krídelká nosa bez liplift, tak keď ma pochopil nakoniec mi povedal, že o to čo mne ide teda natiahnutie krídelok smerom viac ku tvári aby sa mi akoby predĺžila špička nie je možné vraj len jedine by sa dali prichytiť o kosť ale vraj to nevydrží, takže jedine by mi ten nos jemne sadol pri tom lip lifte. Ale trošku sa bojím či náhodou sa nemôže stať úplná zmena tvaru nosa a bude zrazu širší alebo mi tým zošitím jazvy pod nosom bude ťahať dierky ešte viac smerom nadol. Pošlem aj fotografiu škoda len, že sa ich nedá poslať viac no naľavo je ako to mám teraz a napravo akoby som bola strašne rada za tento výraz ak by sa mi krídelká trochu nadvyhli smerom dozadu a špička pekne sadla.

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama